Похідний ніж Intertool HT-0595
Відео 1Фото 6 |
Intertool HT-0595 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0595
Усі ціни 10 →Intertool Нож складной Intertool 194 мм, ручка с металлическими вставками | 349 грн. |
Ніж універсальний Intertool HT-0595s - 194 мм складаний (DR-000055388) TRG | 404 грн. |
Ніж складаний 194 мм, ручка з металевими вставками INTERTOOL HT-0595 | 704 грн. |
Ніж складаний 194 мм, ручка з металевими вставками INTERTOOL HT-0595 | 558 грн. |
Ніж універсальний Intertool 194 мм складаний HT-0595 (HT-0595) | 357 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →