Похідний ніж Intertool HT-0594
Відео 1Фото 5 |
Intertool HT-0594 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-0594
Усі ціни 13 →Intertool Intertool HT-0594 | 345 грн. |
Intertool Нож складной Intertool 181 мм, ручка с деревянными вставками (HT | 345 грн. |
Ніж складаний Intertool 181 мм (HT-0594) | 345 грн. |
Ніж універсальний Intertool HT-0594s - 181 мм складаний (DR-000055411) TRG | 391 грн. |
Ніж складаний 181 мм, ручка із дерев'яними вставками. INTERTOOL HT-0594 | 696 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →