Правило Intertool MT-2120
Intertool MT-2120 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-2120
Правило-рівень 200 см, 2 капсули, вертикальний і горизонтальний з ручками | 860 грн. |
Правило-рівень 200см, 2 капсули, вертикальний і горизонтальний з ручками М | 932 грн. |
Правило-рівень 200см, 2 капсули з ручками INTERTOOL MT-2120 | 779 грн. |
Правило-рівень 200 см, 2 капсули, вертикальний та горизонтальний з ручками | 857 грн. |
Модификації Intertool MT-2120
Ціни на Intertool MT-2120 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-2110 | від 314 грн. | 6 пропозицій | ||
Intertool MT-2115 | від 597 грн. | 8 пропозицій | ||
Intertool MT-2120 | від 779 грн. | 4 пропозиції | ||
Intertool MT-2125 | від 957 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool MT-2130 | від 1 034 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →