Рівень Intertool MT-1010
Intertool MT-1010 |
|
Дві капсули встановлені з нахилами 1.5 % і 3.5 %
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-1010
Усі ціни 10 →Intertool Intertool MT-1010 | 499 грн. |
Рівень спеціальний Intertool 1000 мм (MT-1010) | 499 грн. |
Рівень спеціальний 1000 мм, 5 вічок INTERTOOL МТ-1010 | 499 грн. |
Рівень спеціальний 1000 мм, 5 вічок INTERTOOL MT-1010 | 599 грн. |
Рівень будівельний INTERTOOL 1000мм (MT-1010) | 499 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Intertool MT-1010
Ціни на Intertool MT-1010 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1006 | від 329 грн. | 13 пропозицій | ||
Intertool MT-1008 | від 449 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool MT-1010 | від 499 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →