Рівень Intertool MT-1275
Фото 4 |
Intertool MT-1275 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-1275
Усі ціни 14 →Intertool Intertool MT-1275 | 479 грн. |
Уровень с поворотной капсулой 1500 мм 3 глазка INTERTOOL MT-1275 | 479 грн. |
Рівень Intertool 1500 мм (MT-1275) | 439 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 1500 мм, 3 вічка INTERTOOL МТ-1275 | 479 грн. |
Рівень з поворотною капсулою 1500 мм, 3 капсули INTERTOOL MT-1275 | 419 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Intertool MT-1275
Ціни на Intertool MT-1275 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-1272 | від 369 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool MT-1275 | від 343 грн. | 15 пропозицій | ||
Intertool MT-1280 | від 549 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →