Правило Intertool MT-2210
Відео 1Фото 2 |
Intertool MT-2210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-2210
Усі ціни 10 →Intertool Intertool MT-2210 | 215 грн. |
Правило трапецієподібне Intertool 1000 мм (MT-2210) | 215 грн. |
Правило трапецієподібне Intertool 100см MT-2210 | 244 грн. |
Правило трапецієподібне 100 см INTERTOOL МТ-2210 | 215 грн. |
Правило трапецієподібне, 100 см INTERTOOL MT-2210 | 215 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intertool MT-2210
Ціни на Intertool MT-2210 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-2210 | від 215 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool MT-2215 | від 299 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool MT-2220 | від 389 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-2225 | від 466 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool MT-2230 | від 559 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →