Лазерний далекомір Intertool MT-3086
Фото 8 |
Intertool MT-3086 40 м60 м |
|
Вихідних площин для виміру — 4
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-3086
Усі ціни 13 →Лазерний далекомір Intertool MT-3086 | 1 379 грн. |
Лазерный дальномер Intertool MT-3086 | 1 356 грн. |
Далекомір лазерний Intertool 60м (MT-3086) | 1 439 грн. |
Intertool Intertool MT-3086 | 1 599 грн. |
Дальномер лазерный 60м, цветной дисплей INTERTOOL MT-3086 | 1 599 грн. |
ще 8 пропозицій
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Вимірювання трапеції
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (30 останніх вимірювань)
- Функція вимірювання нахилу
- Функція вимірювання висоти
Модификації Intertool MT-3086
Ціни на Intertool MT-3086 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-3084 | від 1 269 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool MT-3086 | від 1 356 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →