Лазерний нівелір Intertool MT-3062
Фото 9 |
Intertool MT-3062 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-3062
Усі ціни 13 →Лазерний нівелір Intertool MT-3062 | 3 099 грн. |
Уровень лазерный Intertool MT-3062 | 3 163 грн. |
Рівень лазерний Intertool (MT-3062) | 3 419 грн. |
Intertool Intertool MT-3062 | 3 799 грн. |
Уровень лазерный 360 град, 2 лазерные головки, зеленый лазер INTERTOOL MT- | 3 799 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →