Лазерний далекомір Intertool MT-3084
Фото 8 |
Intertool MT-3084 40 м60 м |
|
Вихідних площин для виміру — 4
Лазерний далекомір для будівельно-монтажних та виробничих завдань. Інструмент може виконувати вимірювання відстаней у межах від 5 см до 40 м з похибкою, що не перевищує 2 мм. Є пам'ять на 30 останніх вимірів. Крім виконання базових математичних операцій (на зразок складання, віднімання та множення отриманих результатів), лазерний далекомір Intertool MT-3084 може вимірювати кути нахилу або обчислювати висоту. Для відображення результатів вимірювань та обчислень використовується кольоровий дисплей. Дві батареї ААА (входять до комплекту разом з чохлом для далекоміра) забезпечують до 5000 вимірювань. У корпусі приладу є позиційна скоба та різьблення для штатива.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-3084
Усі ціни 13 →Лазерний далекомір Intertool MT-3084 | 1 269 грн. |
Лазерный дальномер Intertool MT-3084 | 1 271 грн. |
Далекомір лазерний Intertool 40м (MT-3084) | 1 349 грн. |
Intertool Intertool MT-3084 | 1 499 грн. |
Дальномер лазерный 40м, цветной дисплей INTERTOOL MT-3084 | 1 499 грн. |
ще 8 пропозицій
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Вимірювання трапеції
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
- Функція пам'яті (30 останніх вимірювань)
- Функція вимірювання нахилу
- Функція вимірювання висоти
Модификації Intertool MT-3084
Ціни на Intertool MT-3084 |
---|---|---|---|---|
Intertool MT-3084 | від 1 269 грн. | 16 пропозицій | ||
Intertool MT-3086 | від 1 356 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →