Лазерний нівелір Intertool MT-3009
Відео 4Фото 10 |
Intertool MT-3009 |
|
Два бульбашкові рівні для вирівнювання площини
Лазерний рівень із двома головками, які проєктують горизонтальну та вертикальну площині на відстань до 10 м. Корпус може обертатися навколо своєї осі. Він встановлений на трегері (підставі, що має три ніжки та мікрометричний гвинт для точного підстроювання по горизонту). Нівелір Intertool MT-3009 може працювати від трьох батарей АА, акумулятора Li-Ion або від блоку живлення, включеного в побутову електричну мережу (все перелічене входить до комплекту). До приладу додаються нейлоновий чохол (з довгим ремінцем для носіння на плечі та вставкою зі спіненого матеріалу, що захищає прилад під час транспортування) та окуляри, через які червоні лазерні промені краще видно при яскравому освітленні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool MT-3009
Усі ціни 18 →Лазерний нівелір Intertool MT-3009 | 1 329 грн. |
Уровень лазерный Intertool MT-3009 | 1 356 грн. |
Рівень лазерний Intertool (MT-3009) | 1 439 грн. |
Уровень лазерный 2 головки intertool mt-3009 | 1 711 грн. |
Intertool Intertool MT-3009 | 1 599 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →