Лазерний далекомір Protester W60X
Відео 2Фото 8 |
Protester W60X |
|
Функції моделі: додавання/віднімання, одиночне/безперервне вимірювання, мінімальне/максимальне значення, розрахунок площі і об'єму, непряме вимірювання (теорема Піфагора).
Пристрій поставляється в таких кольорах: чорний, сірий, сріблястий, бежевий, білий, червоний, синій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Protester 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Protester.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Protester W60X
Усі ціни 12 →Далекомір лазерний Protester W60X | 1 715 грн. |
Дальномер лазерный 60 метров PROTESTER W60X | 1 715 грн. |
Далекомір Protester laser 60 м. (W60X) | 1 628 грн. |
Дальномер Protester laser 60 м. (W60X) W60X | 1 371 грн. |
Далекомір Protester laser 60 м. (W60X) W60X | 1 715 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Protester W60X
Ціни на Protester W60X |
---|---|---|---|---|
Protester W40X | від 1 588 грн. | 1 пропозиція | ||
Protester W60X | від 1 371 грн. | 12 пропозицій | ||
Protester W80X | від 2 910 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →