Компресор Intertool PT-0001 4 л мережа (230 В) осушувач
Відео 1Фото 7 |
Intertool PT-0001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0001 4 л мережа (230 В) осушувач
Усі ціни 8 →Компрессор безмасляный Intertool PT-0001 | 2 497 грн. |
Компресор безмасляний Intertool PT-0001 | 2 699 грн. |
Компресор Intertool 300 Вт, 50 л/хв (PT-0001) | 2 999 грн. |
Безмасляний компресор 3 л, 0.3 кВт, 220 В, 3.2 атм, 50 л/хв INTERTOOL PT-0 | 2 999 грн. |
Компрессор безмасляний 3 л, 0,3 кВт, 220 В, 3,2 атм, 45л/хв INTERTOOL PT-0 | 2 997 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →