Компресор Intertool Storm PT-0014 100 л мережа (230 В)
Відео 4Фото 8 |
Intertool Storm PT-0014 100 л мережа (230 В) 100 л мережа (400 В) |
|
Ремінний привод. Ресивер 100 л.
Компресорна установка із солідною (за мірками даного цінового сегменту) продуктивністю та великим об'ємом ресивера. Її «серцем» є V-подібний двоциліндровий поршневий блок, в якому повітря стискується до 10 бар тиску. Привід на компресорну головку здійснюється за допомогою ремінної передачі від 3-кіловатного двигуна. Паспортної продуктивності (500 л/хв) та об'єму великого ресивера (100 л) достатньо, щоб забезпечувати роботу інструментів та обладнання з великою витратою стисненого повітря. Тому компресор Intertool Storm PT-0014 доцільно використовувати, наприклад, у будівництві для роботи з хопер-ковшем або на автомийках для хімічного чищення салонів авто за допомогою торнадорів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm PT-0014 100 л мережа (230 В)
Компресор INTERTOOL PT-0014 | 16 690 грн. |
Компрессор INTERTOOL PT-0014 | 19 999 грн. |
Компресор INTERTOOL PT-0014 STORM | 16 449 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель PT-0013 — напруга мережі 400 В
- Модель PT-0014 — напруга мережі 230 В
Модификації Intertool Storm PT-0014
Ціни на Intertool Storm PT-0014 |
---|---|---|---|---|
Intertool Storm PT-0014 100 л мережа (230 В) | від 16 449 грн. | 3 пропозиції | ||
Intertool Storm PT-0013 100 л мережа (400 В) | від 16 699 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →