Снігоочисник Intertool SN-4000
Відео 1Фото 10 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Купити Intertool SN-4000
Усі ціни 11 →Снегоуборщик бензиновый Intertool SN-4000 | 11 993 грн. |
Intertool Intertool SN-4000 127778 | 14 999 грн. |
Снегоуборщик бензиновый, 4-х тактный двигатель 2.2 HP / 1,65 кВт, рабочая | 14 999 грн. |
Снігоприбиральник бензиновий Intertool (SN-4000) | 13 499 грн. |
Снігоприбиральник бензиновий, 2.2 к.с. / 1.65 кВт, висота/ширина захвату 3 | 14 999 грн. |
Надійна робоча конячка» від вітчизняного бренду Intertool виїжджає з гаража лише в холодну пору року, коли земля вкривається ковдрою снігу. З ним то модель і бореться, допомагаючи власникам приватних домоволодінь розчистити доріжки від снігу.
Прогумований шнек
Не самий потужний у класі бензиновий двигун, всередині якого «скачуть» 2 конячки. При його безпосередній підтримці приводиться в рух гвинтовий прогумований шнек, який зчіплюючись з поверхнею охоплює новий об'єм снігу і подається трохи вперед. На жаль, колеса снігоприбирача приводом не обладнані, так що його доведеться штовхати по землі самостійно.
Гнучкі регулювання
В один присід снігоочисник захоплює доріжки шириною 46 см і висотою сніжної шапки до 30 см Зібраний сніг розсіюється через широкий пластиковий розтруб на відстань від 4 до 8 м під кутом 0-180°. На практиці настільки гнучкі регулювання дають змогу використовувати снігоприбирач у вузьких та незручних місцях, лише б він проходив в них по ширині.
Доступний цінник
Повного бака бензину об'ємом 1.6 л достатньо на паручасовой марафон безперервного прибирання снігу. Запуск моделі в роботу здійснюється за допомогою витяжного троса стартера, який не потрібно сильно і довго смикати. На холодну движок краще заводиться з прочиненими дросельною заслінкою, після нагрівання її можна закрити вручну. Мабуть, свій головний козир снігоприбирач виставляє напоказ всім — їм є демократичний цінник моделі, в рази нижчий, ніж вартість розкручених брендових аналогів.