Камера заднього огляду Intro VDC-097
Intro VDC-097 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intro VDC-097
Усі ціни 8 →Штатная камера заднего вида Incar VDC-097 для Hyundai Accent h/b, I-30 12+ | 1 230 грн. |
Штатна камера заднього виду Incar VDC-097b Hyundai Accent h/b, I-30 (2012+ | 920 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-097b Hyundai Accent h/b, I-30 (2012+ | 886 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-097b Hyundai Accent h/b, I-30 (2012+ | 897 грн. |
Штатная камера заднего вида Incar VDC-097 AHD Hyundai Accent 5D (2011+), I | 1 312 грн. |
ще 3 пропозиції
Підходить для наступних моделей Hyundai:
- i10 (2007 - 2013)
- i20 (2009 - 2013)
- i30 (2012 - 2013)
- Solaris (2010 - 2012)
- Ceed (2012 - 2013)
- Rio (2011 - 2013)
- Soul
РекомендуємоПорівняти в таблиці →