Геймпад iPega PG-9128
Відео 7Фото 2 |
iPega PG-9128 |
|
Бездротовий геймпад торгової марки iPega отримав класичну форму для зручного використання і досить стандартний набір, в який входять аналогові важелі, шифти, кнопки ABXY, підсвічуються білими світлодіодами, кнопка Turbo для додаткового швидкодії, а також Хрестовина D-Pad зі знімною накладкою. Пристрій можна використовувати як з ПК (Windows 7, 8 і 10), так і з планшетами і смартфонами на базі Android і iOS.
Підключення відбувається без проводів, за допомогою Bluetooth, радіус дії становить до 8 метрів. У парі з телефоном iPega PG - 9128 перетворюється в портативний ігровий центр, так як комплектується знімною підставкою. Кріплення телескопічне і дозволяє встановлювати Смартфони шириною до 95 мм. Так як працює геймпад без проводів, він оснащений вбудованим акумулятором, який і відповідає за автономну роботу. Одного заряду повинно вистачити до 10 годин безперервних ігор, заряджається батарея через роз'єм microUSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iPega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iPega.
Купити iPega PG-9128
Усі ціни 9 →Геймпад IPEGA PG-9128 | 899 грн. |
Бездротовий геймпад iPega PG-9128 Bluetooth Black (PG-9128) | 799 грн. |
Бездротовий Геймпад 3 В 1 IPEGA PG-9128 Black King Kong | 719 грн. |
Джойстик для телефону iPega PG-9128 Bluetooth PC iOS Чорний Пластик | 727 грн. |
IPega PG-9128 джойстик безпровідний для Android IOS | 695 грн. |