Геймпад iPega PG-9156
Відео 18Фото 6 |
iPega PG-9156 |
|
Недорогий геймпад, який є "універсальним солдатом" і працює з різними пристроями, в тому числі ПК, смартфонами і планшетами з операційною системою Android або iOS. Справа в тому, що він використовує бездротове підключення за допомогою Bluetooth або адаптера, який йде в комплекті, тому відсутність модуля Bluetooth у гаджета не стане перешкодою для геймера. Ще одна фішка iPega PG - 9156-вбудована підставка для смартфона.
Тримач теж універсальний, він регулюється по висоті і підходить для більшості моделей. Рукоятки і аналогові важелі геймпада виконані зі спеціального матеріалу, приємного на дотик і вбирає вологу — якраз для напружених, серйозних битв, під час яких потіють долоні. За живлення відповідає вбудований акумулятор ємністю 380 мАгод, одного заряду якого вистачить до 15 годин автономної роботи. Заряджається він за допомогою звичайного кабелю Micro USB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог iPega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі iPega.
Купити iPega PG-9156
Усі ціни 28 →iPega PG-9156 | 999 грн. |
Геймпад Ipega WIRELESS MOB PG-9156 (Black) | 999 грн. |
Геймпад iPega PG-9156 (Black) | 949 грн. |
Ігровий геймпад iPega PG-9156 | 999 грн. |
Геймпад iPega PG-9156 Batman 3 in 1 Bluetooth PC/Android/iOS Black (PG-915 | 1 187 грн. |
Стильний кросплатформенний геймпад від iPega
iPega PG-9156 — це кросплатформенний бездротової геймпад, який дружить з комп'ютерами та ноутбуками на базі Windows, а також смартфонами на базі Android і iOS. Особливість iPega PG-9156 полягає в тому, що він може підключатися і по Bluetooth, і за допомогою радіоприймача, тому відсутність модуля Bluetooth у гаджета не стане перешкодою для геймера.
Вбудована платформа-тримач для смартфона
Ще одна фішка iPega PG-9156 — вбудована підставка для смартфона. Тримач теж універсальний, він регулюється по висоті та підходить для більшості смартфонів. Також це один з рідкісних бюджетних геймпадів з вбудованими акумулятором замість пари батарейок. Ємність акумулятора становить 380 мАгод, а одного заряду вистачить на 15 годин безперервної роботи.
Змішаний післясмак
У роботі iPega PG-9156 залишив змішаний посмак. Для початку потрібно відзначити дизайн: поєднання чорного глянцю і чорного матового пластику нагадують найкращі зразки геймпадів від Sony та Razer, а сині вставки на стіках надають геймпаду впізнаваного вигляду. Все це створює враження скоріше серйозного кіберспортивного девайса, ніж різнобарвного китайського геймпада, який купують дитині в пару до смартфона. Ну а процес підключення до мобільних девайсів спрощують додаткові кнопки iOS, Android і Clear з боків від кріплення для смартфона.
Не для iOS
Водночас модель навідріз відмовилась підключатися і до айфону, і до айпаду. Це звичайна історія для геймпадів iPega, які працюють з платформою Apple абияк і вимагають індивідуального налаштування клавіш в іграх. Також тут далеко не найвища якість збірки. Зокрема у тестового зразка при включенні вібрації заодно трясуться і шумлять кнопки, а в одного з тригерів виявилися невеликі мертві зони.