Двигун Iron Angel Favorite 212-S
Iron Angel Favorite 212-S
Паливо:бензин
Робочий об'єм:212 см³
Потужність:5.5 кВт, 7.5 к.с.
Тип запуску:ручне
Вал:шпонка, діаметр 20 мм
Всі характеристики
Характеристики Favorite 212-S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Iron Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Iron Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Iron Angel Favorite 212-S
Двигатель Iron Angel Favorite 212-S/19 B | 4 536 грн. |
Двигун бензиновий Iron Angel Favorite 212-S/20 B (2001285) | 4 536 грн. |
Двигатель Iron Angel Favorite 212-S/20 B | 4 536 грн. |
Двигун бензиновий Iron Angel Favorite 212-S/19 B (2001284) | 4 536 грн. |
Двигун бензиновий Iron Angel FAVORITE 212-S/19B | 4 520 грн. |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель Favorite 212-T — шліцевий вал
- Модель Favorite 212-S — шпонковий вал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →