Ножівка IRWIN 10507858
IRWIN 10507858 425 мм525 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IRWIN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IRWIN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IRWIN 10507858
IRWIN 485 мм (10507858) 485мм(10507858) | 519 грн. |
Ножівка для дерева Irwin Evo 490 мм (10507858) | 537 грн. |
Універсальна Пила Irwin EVO 490 мм ( 10507858) | 485 грн. |
Модификації IRWIN 10507858
Ціни на IRWIN 10507858 |
---|---|---|---|---|
IRWIN 10507860 | від 538 грн. | 1 пропозиція | ||
IRWIN 10507858 | від 485 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →