Унітаз Jacob Delafon Odeon Up 18557K-00
Jacob Delafon Odeon Up 18557K-00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Odeon Up 18557K-00
Унітаз підлоговий Jacob Delafon Odeon Up 18557K-00+E4740-00 без сидіння | 21 008 грн. |
Унітаз підлоговий Jacob Delafon ODEON UP Компакт 18557K-00+E4740-00 | 21 008 грн. |
Jacob Delafon Odeon UP унітаз компакт 18557К-00+Е4740-00 | 21 008 грн. |
Унітаз JACOB DELAFON ODEON UP 18557K-00 з бачком E4740-00 18557K-00+E4740- | 21 008 грн. |
Унітаз-компакт Jacob Delafon Odeon Up кутовий 18557К-00 + Е4741-00 18557К- | 23 423 грн. |
Додаткові функції і можливості унітаза Jacob Delafon Odeon Up 18557K-00:
- Сидіння з кришкою може продаватися окремо
- арт. E4745 — бачок з бічною підводкою з механізмом економії води
- арт. E4742 — бачок з нижнім підведенням з механізмом економії води
- арт. Е6046 — кришка з механізмом "плавне опускання" (мікроліфт)
- арт. Е6019 — кришка з ергономічним сидінням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →