Унітаз Jacob Delafon Vox EDM102-00
Відео 1Фото 2 |
Jacob Delafon Vox EDM102-00 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacob Delafon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacob Delafon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacob Delafon Vox EDM102-00
Підвісний унітаз Jacob Delafon Vox EDM102-00 без сидіння | 14 242 грн. |
Підвісні (консольні) унітази Jacob Delafon Vox EDM102-00 безободковий | 14 242 грн. |
Jacob Delafon VOX EDM102-00 унітаз підвісний без обода | 14 242 грн. |
Підвісний унітаз Jacob Delafon Vox EDM102-00 без кришки | 14 242 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →