Обприскувач Jacto XPM-12
Jacto XPM-12 12 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacto XPM-12
Усі ціни 6 →Jacto XPM-12 (1222510) | 2 251 грн. |
Обприскувач ранцевий важільний Jacto XPM-12 (1222510). | 1 950 грн. |
Jacto XPM-12 (1222510) | 2 026 грн. |
Обприскувач ранцевий важільний Jacto XPM-12 | 1 780 грн. |
Обприскувач Jacto XPM-12 (1222510) | 1 983 грн. |
Обприскувач садовий ранцевий з ручним керуванням Jacto XPM-12 | 2 570 грн. |
Модификації Jacto XPM-12
Ціни на Jacto XPM-12 |
---|---|---|---|---|
Jacto XPM-12 | від 1 780 грн. | 6 пропозицій | ||
Jacto XPM-16 | від 2 049 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →