Обприскувач Jacto XPM-16
Jacto XPM-16 12 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jacto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jacto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jacto XPM-16
Усі ціни 7 →Jacto XPM-16 | 2 517 грн. |
Обприскувач ранцевий важільний Jacto XPM-16 (1222511). | 2 224 грн. |
Jacto XPM-16 | 2 265 грн. |
Опрыскиватель ранцевый Jacto XPM-16 | 2 408 грн. |
Обприскувач ранцевий важільний Jacto XPM-16 | 2 049 грн. |
Ручний важільний обприскувач Jacto XPM-16 (1222511) | 2 327 грн. |
Обприскувач садовий ранцевий з ручним керуванням Jacto XPM-16 | 3 015 грн. |
Модификації Jacto XPM-16
Ціни на Jacto XPM-16 |
---|---|---|---|---|
Jacto XPM-12 | від 1 780 грн. | 6 пропозицій | ||
Jacto XPM-16 | від 2 049 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →