Кондиціонер Jax ACM-08HE 23 м²
![]() |
Jax ACM-08HE 23 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:23 м²
Споживання:700/650 Вт
Функції:нічний режим
Всі характеристики
Характеристики ACM-08HE
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jax 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Модификації Jax ACM-08HE
| Ціни на Jax ACM-08HE |
|---|---|---|---|---|
| Jax ACM-08HE 23 м² | від 8 170 грн. | 1 пропозиція | ||
| Jax ACM-10HE 26 м² | від 8 990 грн. | 1 пропозиція | ||
| Jax ACM-14HE 33 м² | від 12 490 грн. | 1 пропозиція | ||
| Jax ACM-20HE 48 м² | від 16 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →