Аудіосистема JBL Partybox Go Essential (JBLPBOTGESEU)
Фото 15 |
JBL Partybox Go Essential
Тип:для вечірок
Кількість каналів:2.1
Потужність системи:100 Вт
Частотний діапазон:50 – 20000 Гц
Носії:USB
Автономне живлення:акумулятор
Габарити системи:245x490x228 мм
Вага:6.1 кг
Всі характеристики
Купити JBL Partybox Go Essential
Усі ціни 10 →JBL PartyBox On-The-Go Essential (JBLPBOTGESEU) офіційна гарантія | 9 699 грн. |
Акустика JBL PartyBox On The Go Essential (JBLPBOTGESEU) | 10 899 грн. |
Акустика JBL PartyBox On-The-Go Essential (JBLPBOTGESEU) Black | 10 999 грн. |
Акустическая система JBL PartyBox On The Go Essential (JBLPBOTGESEU) | 10 999 грн. |
JBL PartyBox On-The-Go Essential (JBLPBOTGESEU) PartyBox On-The-Go Essenti | 10 999 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →