Аудіосистема Tronsmart Halo 200
Відео 29Фото 14 |
Колонка компанії Tronsmart призначена для великих вечірок та заходів у приміщенні або на вулиці. При цьому вона не надто габаритна та важка: розміри становлять 386х282х266 мм, вага – 6.1 кг. На корпусі є ручка для зручного перенесення. А ось запасу гучності та басів у неї достатньо – загальна потужність системи сягає 120 Вт. Пристрій можна сміливо брати із собою до басейну чи водоймища – колонка не боїться бризок, про що свідчить клас захисту IPX4.
Модель також стане гарним варіантом для караоке. По-перше, у неї є два роз'єми для підключення або двох мікрофонів, або одного мікрофона та гітари. По-друге, є комплектації з одним або двома мікрофонами. Але майте на увазі, що є комплектації без мікрофонів. Доповнить атмосферу галасливої вечірки яскраве підсвічування Tronsmart Halo 200. Три кільця підсвічування додають родзинку у загальний дизайн та пропонують 5 режимів освітлення для справжнього світлового шоу.
Вибрати світлові ефекти можна в мобільному додатку, там доступний еквалайзер для налаштування звучання. Працює колонка без проводів від вбудованого акумулятора, який забезпечує до 18 години прослуховування музики (при гучності 50%) або до 10 годин караоке (при гучності 60%). Він навіть може виступити як повербанк, щоб підзарядити смартфон або будь-який інший гаджет - для цього на задній стороні є USB-а роз'єм. А якщо у вас запланована масштабна мега-вечірка, об'єднайте дві колонки через TWS або синхронізуйте до 100 колонок за допомогою технології TuneConn.
Купити Tronsmart Halo 200
Усі ціни 42 →Акустична система Tronsmart Halo 200 Black (868659) 868659 | 7 395 грн. |
Акустика Tronsmart Halo 200 Black | 7 999 грн. |
Акустика Tronsmart Halo 200 Black | 7 543 грн. |
Портативна акустика Tronsmart Halo 200 (868659) Black | 7 999 грн. |
Портативная акустическая система Tronsmart Halo 200 Black (868659) | 8 081 грн. |