Аудіосистема JBL PartyBox Encore
Відео 37Фото 15 |
Одна з найкомпактніших та найдоступніших аудіосистем сімейства JBL PartyBox, моделі якого призначені для акустичного оформлення вечірок та інших розважальних заходів. Як і інші моделі лінійки, відрізняється величезною потужністю (100 Вт), широким частотним діапазоном, наявністю вбудованого bluetooth-модуля для бездротових підключень та якісним пилом/водозахистом. Додатково укомплектований бездротовим мікрофоном для організації караоке.
Позиціонується як товар верхньої частини середньої цінової категорії. Забезпечує фірмовий звук JBL Original Pro Sound із насиченим басом. Завдяки RGB-підсвічуванням має ефектний зовнішній вигляд. Інтегрований акумулятор та можливість живлення від будь-якого джерела з напругою 12В (автомобільна бортова мережа, портативна батарея) дає можливість організувати веселу тусовку на будь-якій локації.
Аудіосистема JBL PartyBox Encore обладнана одним 6,5-дюймовим вуфером і двома 2,25-дюймовими високочастотними твітерами, які не просто розкачають будь-який танцпол - вони дадуть відчути кожен біт і змусять рухатися в ритмі з музикою. Для підключення джерел передбачений повний набір цифрових та аналогових інтерфейсів: лінійний вхід 3-pin mini-jack 3.5mm, роз'єм 3-pin Jack 6.35mm для підключення мікрофона та Bluetooth для отримання цифрового аудіосигналу зі смартфонів/планшетів/ноутбуків.
Купити JBL PartyBox Encore
Усі ціни 66 →JBL Портативна колонка JBL Partybox Encore Essential (JBLPBENCOREESS) JBLP | 13 999 грн. |
JBL PartyBox Encore (JBLPBENCORE1MICEP) відвантаження день в день | 13 249 грн. |
Акустика JBL PartyBox Encore (JBLPBENCORE1MICEP) | 14 699 грн. |
Акустика Jbl PartyBox Encore (JBLPBENCORE1MICEP) | 15 999 грн. |
Акустика Jbl PartyBox Encore (JBLPBENCORE1MICEP) | 15 759 грн. |