Аудіосистема JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310)
Відео 46Фото 9 |
Двосмугова портативна колонка підлоги від JBL з вбудованим акумулятором, базовим вологозахистом корпусу, можливістю управління зі смартфона і вбудованим режимом караоке. Пристрій є однією з молодших моделей спеціалізованої серії JBL PartyBox. Завдяки поєднанню потужного звуку JBL Pro Sound і світлодіодного підсвічування, яке синхронізується з музикою, JBL позиціонують її в ролі ідеального вибору для мобільної вечірки.
Усередині колонки ховається масив з кількох нижньочастотних драйверів JBL Pro Sound, пара високочастотних твітерів та вбудований підсилювач потужністю 240 Вт. Якості динаміків та потужності підсилювача за очі вистачить, щоб повноцінно озвучити велику зальну кімнату або невеликий бар. Для підключення джерел звуку в JBL PartyBox 310 передбачено бездротовий приймач Bluetooth 5.1 і класичний 3.5 мм мініджек, а також пара входів для підключення гітари, драм-машини або мікрофона (наприклад, є підтримка режиму караоке).
Щоб підкреслити характер колонки, дизайнери JBL оснастили її підсвічуванням зі спецефектами. Для зручності їй додали ручку для перенесення, а кнопки підсвітили, щоб їх краще було видно у темряві. Крім цього колонка може запропонувати користувачеві вбудований акумулятор на 18 годин автономної роботи, захист корпусу від бризок за стандартом IPX4, подвійні мікрофонні та гітарні входи з налаштуванням вокалу, вбудовані звукові ефекти, а також підтримку програми JBL PartyBox. За допомогою програми користувач може керувати відтворенням, змінювати налаштування звуку та підключати кілька колонок JBL у стереопару.
Купити JBL PartyBox 310
Усі ціни 75 →JBL Моноблочна акустична система JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310) JBLPART | 17 889 грн. |
JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU) офіційна гарантія UA | 15 399 грн. |
Акустична система JBL PartyBox 310 Black (JBLPARTYBOX310EU) JBLPARTYBOX310 | 18 999 грн. |
Акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU) | 16 999 грн. |
Акустика Jbl PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EU) | 18 999 грн. |
1 1 1 2 |
Мало того, що звук м'яко кажучи не претендує на аудіофільський, то ви ціну ще й підвищуєте, тільки некмітливий купить цю колонку за ці гроші. Підсвічування та функціонал та автономність Звук, вага, габарити, ЦІНА. За такі гроші я зроблю своїми руками краще. користуюся JBL PartyBox 310 кілька місяців |