Сумка для ноутбука JCPAL MacBook Pro 13 Retina 13 "
JCPAL MacBook Pro 13 Retina 13 "15 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JCPAL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JCPAL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JCPAL MacBook Pro 13 Retina 13 "
JCPAL ЧехолJcpalдляRetinaMacBookPro13MatteGray(JCP2074) JCP2074 | 449 грн. |
Чохол JCPAL Retina MacBook Pro 13 (Matte Gray) (JCP2074) | 488 грн. |
JCPAL для Retina MacBook Pro 13 Matte Crystal (JCP2073) JCP2073 | 389 грн. |
Додаткові функції і можливості сумки для ноутбука JCPAL MacBook Pro 13 Retina:
- Товщина чохла — 0.8 мм
Модификації JCPAL MacBook Pro 13 Retina
Ціни на JCPAL MacBook Pro 13 Retina |
---|---|---|---|---|
JCPAL MacBook Pro 13 Retina 13 " | від 389 грн. | 3 пропозиції | ||
JCPAL MacBook Pro 15 Retina 15 " | від 359 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →