Мишка
Jeqang JM-009
Фото 8 |
Jeqang JM-009 2020 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jeqang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jeqang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jeqang JM-009
Дротова мишка JEQANG JM-009 Чорна оптична | 146 грн. |
USB Миша JEQANG JM-009 Колір Чорний | 92 грн. |
Дротова оптична USB Мишка JEQANG JM-009 чутливість 1200 DPI | 144 грн. |
USB Миша JEQANG JM-009 Колір Чорний | 153 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →