Мишка
Jeqang JM-812
Jeqang JM-812 2021 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jeqang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jeqang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jeqang JM-812
Миша дротова Jeqang JM-812 1200DPI USB 1.2M для ПК/ноутбука Led підсвічува | 232 грн. |
Дротова оптична USB Мишка JEQANG JM-812 чутливість 1200 DPI | 233 грн. |
Мишка провідна JEQANG JM-812 Чорний | 275 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →