Лобзиковий верстат Jet JWSS-22B (727200BM)
Відео 2Фото 6 |
Jet JWSS-22B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JWSS-22B
Усі ціни 12 →Лобзиковий верстат Jet JWSS-22B | 36 600 грн. |
Лобзиковый станок Jet JWSS-22B 727200BM | 36 600 грн. |
Лобзиковий верстат Jet JWSS-22B | 34 760 грн. |
Лобзиковый станок JET JWSS-22B | 36 500 грн. |
Електролобзик Jet JWSS-22B | 35 181 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →