Дитячий годинник
Jetix DF100 Pro Kids
Відео 1Фото 8 |
Jetix DF100 Pro Kids
Батькам:SOS, геозона
Дисплей:1.7 ", 280x240 пікс, IPS
Корпус:метал, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:немає пульсометра
Спорт і туризм:GPS
Розблокування годинника за рисами обличчя. Встановлення додаткових програм (в т.ч. TikTok lite, YouTube lite та ін.).
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики DF100 Pro Kids
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jetix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jetix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jetix DF100 Pro Kids
Усі ціни 13 →Дитячий смарт-годинник Jetix DF100 Pro 4G Black (100Pro-01-RA) | 3 999 грн. |
Дитячий смарт-годинник Jetix DF100 Pro 4G Red (100Pro-03-RA) | 3 999 грн. |
Дитячий смарт-годинник Jetix DF100 Pro 4G White (100Pro-04-RA) | 3 999 грн. |
Дитячий смарт-годинник Jetix DF100 Pro 4G Blue (100Pro-02-RA) | 3 999 грн. |
Дитячий смарт-годинник Jetix DF100 Pro Kids 4G Blue (100Pro-k1-RA) | 3 999 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →