Смартгодинник
Jetix F5
Фото 12 |
Jetix F5
Дисплей:1.22 ", OLED
Корпус:пластик, IP67
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр
Спорт і туризм:GPS, висотомір
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики F5
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jetix F5
Усі ціни 6 →Спортивний годинник JETIX F5 Black Red | 2 999 грн. |
Спортивний годинник JETIX F5 Black Green | 2 999 грн. |
Спортивний годинник JETIX F5 Black Grey | 2 999 грн. |
Годинник спортивний JETIX F5 з GPS трекером (Black Grey) | 2 999 грн. |
Годинник спортивний JETIX F5 з GPS трекером (Black Red) | 2 999 грн. |
Годинник спортивний JETIX F5 з GPS трекером (Black Green) | 2 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →