Зарядка для акумуляторної батарейки Jiabao JB-212
Відео 4Фото 5 |
Jiabao JB-212 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jiabao 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jiabao.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jiabao JB-212
Усі ціни 37 →Комплект зарядний пристрій для акумуляторних батарей AA і AAA JIABAO JB-21 | 770 грн. |
КОМПЛЕКТ зарядний пристрій для AA і AAA акумуляторних батарей JIABAO JB-21 | 700 грн. |
НАБІР 4 акумулятори AA + зарядний пристрій для акумуляторних батарей JIABA | 679 грн. |
НАБІР 4 акумулятори AAA + зарядний пристрій для акумуляторних батарей JIAB | 679 грн. |
Зарядний пристрій Jiabao Digital Charger JB-212 біле | 364 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Jiabao JB-212
Ціни на Jiabao JB-212 |
---|---|---|---|---|
Jiabao JB-212 | від 249 грн. | 38 пропозицій | ||
Jiabao JB-212 + 4xAA 4500 mAh | від 252 грн. | 23 пропозиції | ||
Jiabao JB-212 + 4xAAA 2500 mAh | від 249 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →