Душова кабіна Jika Lyra Plus 80x80
Відео 1Фото 7 |
Jika Lyra Plus 253381 80x8090x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Lyra Plus 80x80
Душова кабіна Jika Jyra Plus 78см H2533810006651 | 9 618 грн. |
Душова кабіна Jika Jyra Plus 78см H2533810006651 | 8 700 грн. |
Душова кабіна Jika Lyra Plus 80 см (H2533810006651) H2533810006651 | 11 047 грн. |
Душова кабіна Jika Jyra Plus 78см H2533810006681 | 9 057 грн. |
Відеоогляди
Модификації Jika Lyra Plus
Ціни на Jika Lyra Plus |
---|---|---|---|---|
Jika Lyra Plus 80x80 | від 8 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Jika Lyra Plus 90x90 | від 9 100 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →