Біде Jika Lyra Plus 830381 (H8303810003021)
Jika Lyra Plus 830381 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Lyra Plus 830381
Усі ціни 8 →Біде підвісне Jika Lyra H8303810003021 | 3 728 грн. |
Біде підвісне JIKA Lyra (H8303810003021) H8303810003021 | 3 615 грн. |
Біде підвісне JIKA Lyra Plus біле H8303810003021 | 4 232 грн. |
Біде підвісне Jika Lyra 53х36 см H8303810003021 | 3 434 грн. |
Біде підвісне Jika Lyra 53х36 см (H8303810003021) | 4 233 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →