Пилосос
JIMMY HW9 Pro
Відео 5Фото 2 |
JIMMY HW9 Pro |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JIMMY HW9 Pro
Усі ціни 14 →Jimmy Jimmy HW9PRO | 12 999 грн. |
Миючий вертикальний пилосос (1в1) JIMMY HW9 PRO | 19 926 грн. |
Беспроводной моющий пылесос Jimmy HW9 PRO HW9Pro | 12 999 грн. |
Акумуляторний миючий пилосос Jimmy HW9 Pro HW9PRO | 12 999 грн. |
Бездротовий пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Jimmy HW9 Pro HW9PRO | 12 999 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →