JIMMY H8 Flex
Відео 1Фото 2 |
JIMMY H8 Flex |
|
Вертикальний побутовий бездротовий пилосос з ергономічною гнучкою штангою (шарнірне зчленування), автоматичним регулюванням потужності, знімним акумулятором, циклонним фільтром (без мішка для збору пилу), сенсором забруднень та дисплеєм для контролю заряду, ручного управління. Серед ключових особливостей пристрою варто відзначити ергономічну конструкцію, гарну комплектацію, що включає дві моторизовані турбощітки та тривалий час активної автономної роботи (до 65 хв), що дозволяє повноцінній обслуговувати 1-3-х кімнатну міську квартиру.
В основі системи всмоктування пилососу JIMMY H8 Flex лежить довговічний безколекторний електродвигун потужністю 550 Вт, що підтримує цифрове керування. Він забезпечує гідну потужність всмоктування (до 185 Вт), якої достатньо для ретельного видалення пилу, волосся та іншого сміття як з твердих, так і з м'яких ворсистих покриттів. Штанга з шарнірним з'єднанням може згинатися на кут до 90° вгору та вниз для простого очищення важкодоступних місць (не потрібно вставати на коліна або присідати). Система управління самостійно визначає тип покриття для підлоги і автоматично змінює потужність, економлячи заряд батареї. Запатентована технологія горизонтального подвійного циклону ефективно відокремлює сміття від повітря, а фінальний HEPA-фільтр затримує навіть найдрібніші частинки алергенів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Купити JIMMY H8 Flex
Усі ціни 15 →Jimmy Jimmy H8 Flex | 9 999 грн. |
Беспроводной пылесос Jimmy H8 FLEX H8FLEX | 9 999 грн. |
Вертикальний пилосос Jimmy H8 Flex | 9 499 грн. |
Акумуляторний пилосос Jimmy H8 Flex H8FLEX | 9 999 грн. |
Пилосос Xiaomi Jimmy H8 Flex | 9 976 грн. |