Сонячна панель Jinko Tiger Neo N-type JKM425N-54HL4 425 Вт
Відео 2Фото 7 | 6 688 грн. Купити! Сонячна панель Jinko Solar JKM425N 54HL4-V Mono N-TypeAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись |
Jinko Tiger Neo N-type JKM425N-54HL4 425 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jinko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jinko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Jinko Tiger Neo N-type JKM425N-54HL4
Ціни на Jinko Tiger Neo N-type JKM425N-54HL4 |
---|---|---|---|---|
Jinko Tiger Neo N-type JKM410N-54HL4 410 Вт | від 6 416 грн. | 2 пропозиції | ||
Jinko Tiger Neo N-type JKM415N-54HL4 415 Вт | від 6 474 грн. | 1 пропозиція | ||
Jinko Tiger Neo N-type JKM420N-54HL4 420 Вт | від 4 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Jinko Tiger Neo N-type JKM425N-54HL4 425 Вт | від 6 688 грн. | 1 пропозиція |