Сонячна панель Trina TSM-420 DE09R.08 420 Вт
Фото 3 | 6 010 грн. Купити! Сонячні панелі Trina TSM-DE09R.08 420W black borderМаркетплейс: Rozetka.ua HOUSE ENERGYЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Trina TSM-420 DE09R.08 420 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trina TSM-420 DE09R.08
Ціни на Trina TSM-420 DE09R.08 |
---|---|---|---|---|
Trina TSM-420 DE09R.08 420 Вт | від 6 010 грн. | 1 пропозиція | ||
Trina TSM-425 DE09R.08 425 Вт | від 7 774 грн. | 3 пропозиції | ||
Trina TSM-430 DE09R.08 430 Вт | від 4 816 грн. | 1 пропозиція |