Штатив Joby GorillaPod 1K Kit (JB01503)
Відео 13Фото 8 |
Joby GorillaPod 1K Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joby GorillaPod 1K Kit
Штатив Joby GorillaPod 1K KitBlack/Charc (JB01503-BWW) | 2 145 грн. |
Міні штатив JOBY GorillaPod 1K Kit Tripod Black / Charc (JB01503-BWW) | 2 181 грн. |
Joby GorillaPod 1K Kit JB01503-BWW | 2 181 грн. |
Штатив Joby GorillaPod 1K Kit (JB01503) | 2 595 грн. |
Гнучкий штатив Joby Gorillapod 1K Kit (STA000365) | 3 789 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →