Штатив Joby GorillaPod 3K Stand
Відео 1Фото 2 |
Joby GorillaPod 3K Stand |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joby GorillaPod 3K Stand
Штатив Joby GorillaPod 3K StandBlack/Cha (JB01510-BWW) | 2 262 грн. |
Міні штатив JOBY GorillaPod 3K Stand Black / Charc (JB01510-BWW) | 2 300 грн. |
Штатив Joby GorillaPod 3K Stand (JB01510) | 2 737 грн. |
Гнучкий штатив Joby Gorillapod 3K (JB01510-BWW) | 3 939 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →