Набір для настільного тенісу Joola Duo
Joola Duo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Joola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Joola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Joola Duo
Набір для настільного тенісу Joola Duo - 2 ракетки, 3 м'ячі 54820 | 1 776 грн. |
Набір для настільного тенісу Joola Duo - 2 ракетки, 3 м ячі | 1 776 грн. |
Набір для настільного тенісу Joola TT-Set Duo (54820) | 1 668 грн. |
Ракетка для настільного тенісу Joola TT-SET DUO 2 ракетки 3 м'ячі (jset2) | 1 600 грн. |
Набір ракеток для настільного тенісу Joola TT-SET DUO | 1 680 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →