Корм для кішок Josera Help Renal Cat 2 kg
Josera Help Renal Cat 2 kg 0.4 кг2 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Help Renal Cat 2 kg
Ветеринарна дієта для котів Josera Help Renal Cat Йозера Хелп Ренал Кет 2к | 926 грн. |
Корм Josera Help VD Renal Cat сухий для котів із захворюваннями нирок 2 кг | 926 грн. |
Сухий корм для котів Josera Help Renal Cat при хронічній хворобі нирок 2 к | 926 грн. |
Лікувальний корм Josera Help Cat Renal Сухий корм з домашньою птицею для п | 926 грн. |
Підтримка при хронічній нирковій хворобі:
- низький вміст білка та фосфору
- багатий вітамінами групи В
- фітогенний комплекс: кропива сприяє очищенню сечовивідних шляхів
- запобігання схуднення
- олія лосося з протизапальною дією
Модификації Josera Help Renal Cat
Ціни на Josera Help Renal Cat |
---|---|---|---|---|
Josera Help Renal Cat 400 g | від 182 грн. | 6 пропозицій | ||
Josera Help Renal Cat 2 kg | від 926 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →