Корм для кішок Josera Help Weight/Diabetic Cat 2 kg
Josera Help Weight/Diabetic Cat 2 kg 0.4 кг2 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Josera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Josera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Josera Help Weight/Diabetic Cat 2 kg
Усі ціни 6 →Ветеринарна дієта для котів Josera Help Weight Diabetic Cat Йозера Хелп Ве | 876 грн. |
Ветеринарна дієта з домашньою птицею для регулювання надходження глюкози у | 876 грн. |
Сухий корм Josera Help Weight & Diabetic Cat Підтримка при ожирінні та діа | 876 грн. |
Сухий корм для котів Josera Help Weight & Diabetic Cat при надмірній вазі | 876 грн. |
Лікувальний корм Josera Help Cat Weight & Diabetic Ветеринарна дієта з дом | 876 грн. |
Сухий корм для котів Josera Help Weight & Diabetic Cat Підтримка при надмі | 875 грн. |
Поддержка при избыточном весе и диабете:
- подходит для правильной диеты при особых потребностях
- профилактика диабета благодаря пониженному содержанию калорий и сахара
- поддержка нормального уровеня сахара в крови
- с фитогенным комплексом
- стимуляция метаболизма за счет высокого содержания белка
- L-карнитин стимулирует жировой обмен и поддерживает мышечную массу
Модификації Josera Help Weight/Diabetic Cat
Ціни на Josera Help Weight/Diabetic Cat |
---|---|---|---|---|
Josera Help Weight/Diabetic Cat 400 g | від 172 грн. | 9 пропозицій | ||
Josera Help Weight/Diabetic Cat 2 kg | від 875 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →