Візочок Joy Verona
Фото 24 |
Joy Verona
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка
Ширина шасі:54 см
Вага в зборі:5.9 кг
Всі характеристики
Купити Joy Verona
Усі ціни 24 →Прогулянкова коляска Joy Verona 43211 Світло рожевий 146094 | 2 888 грн. |
Коляска прогулянкова дитяча "Verona" 51х23х65 см JOY Чорно-персиковий (200 | 4 345 грн. |
Прогулянкова коляска Joy Verona 19205 Калейдоскоп 146092 | 2 888 грн. |
Прогулянкова коляска Joy Verona 32655 Блакитний 146093 | 2 888 грн. |
Коляска прогулянкова дитяча "Verona" 51х23х65 см JOY Чорно-бірюзовий (2000 | 4 345 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →