Візочок Joy Elegans
Фото 14 |
Joy Elegans
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Вага в зборі:6.9 кг
Всі характеристики
Купити Joy Elegans
Усі ціни 11 →Коляска прогулочная детская Joy Elegans A-74088 | 4 182 грн. |
Прогулянкова коляска Joy Elegans A-74088 Червоний 118556 | 3 772 грн. |
Прогулянкова коляска Joy Elegans A-65118 (Синій) | 3 919 грн. |
Коляска прогулочная детская Joy Elegans A-16207 | 4 138 грн. |
Коляска прогулочная детская Joy Elegans A-65118 | 4 138 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →