Візочок Joy Fabiana
Фото 8 |
Joy Fabiana
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:51 см
Вага в зборі:6.8 кг
Телескопічна ручка для транспортування
Всі характеристики
Купити Joy Fabiana
Усі ціни 10 →Коляска прогулочная детская Joy Fabiana 36021 розовая | 3 873 грн. |
Прогулянкова коляска Joy Fabiana 65102 Світло рожевий 118439 | 3 433 грн. |
Прогулянкова коляска Joy Fabiana 65102 Рожевий | 3 605 грн. |
Коляска прогулочная детская Joy Fabiana 65102 розовая | 3 873 грн. |
Прогулянкова коляска Joy Fabiana 36021 Рожевий 118440 | 3 433 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →