Візочок Joy Comfort
Фото 10 |
Joy Comfort
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Вага в зборі:6.9 кг
Всі характеристики
Купити Joy Comfort
Усі ціни 54 →Коляска прогулочная детская Joy Comfort L-20115 розовая | 4 099 грн. |
Прогулянкова коляска Joy Comfort L-52304 Червоний 118435 | 3 697 грн. |
Коляска прогулянкова дитяча L-20115 Comfort Joy, колір рожевий, рама сталь | 4 624 грн. |
Коляска прогулочная детская Joy Comfort L-30201 фиолетовая | 4 099 грн. |
Коляска прогулочная детская Joy Comfort L-41203 синий космос | 4 099 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →